logo

Mūs varat atrast arī: Facebook
(+371) 20 33 83 87 Rezervēt galdiņu varat pa tālruni:
Šeit jebkurš var nobaudīt azerbaidžāna nacionālās virtuves piedāvājumu!

Laipni lūdzam restorānā "Azerbaidžāna"

Dārgie draugi!

Mēs priecājamies sveikt Jūs atjaunotajā un uzlabotajā Restorāna „Azerbaidžāna” mājaslapā!

Jūs nekad neesat bijuši Azerbaidžānā? Valstī ar brīnumainu vēsturi, unikālu arhitektūru, daudzveidīgu dabu, kas apbur ar savu skaistumu? Valstī ar neizsakāmi labvēlīgiem, interesantiem un sirsnīgiem cilvēkiem? Vai varbūt Jūs jau esat bijis Azerbaidžānā, un nevarat aizmirst šīs valsts siltumu un viesmīlību?

Restorāns „Azerbaidžāna” – tā ir izsmalcinātas atmosfēras mājīgā pasaulīte, kurā nokļūstot Jūs varat pieskaraties īstenas Azerbaidžānas ļoti bagātajām nacionālajām bagātībām un tradīcijām. Restorāna interjers apvieno sevī siltā austrumu kolorīta elementus ar klasisko azerbaidžāņu stilu ar mūsdienīgu komforta līmeni, lai katrs no apmeklētājiem varētu justies maksimāli atraisīti, kā mājās.

Mūsu restorānā Jūs sajutīsiet labvēlīgu un sirsnīgu apkalpojošā personāla attieksmi, attiecībā uz Jūsu gastronomiskajām preferencēm. Mēs iepriecināsim Jūs ar brīnišķīgo, azerbaidžāņu virtuvi, kas saglabājusi senās tradicionālās receptes, kurās ir bagātīga garšas un sastāvdaļu buķete. Tas ir aromātiskais plovs, izsmalcinātie kutabi, dolma, kebabs un šašliki, sadžs un daudz kas cits. Jūsu izvēlei rūpīgi piemeklēta vīnu karte, bet tējas cienītājiem, Jūsu izvēlei aromātiskā dzēriena papildinājumam kļūs plašs saldumu asortiments. Bet, kad labs, garšīgs ēdiens apvienots ar komfortablu interjeru un augstu apkalpošanas līmeni – ir tiešām patīkams restorāns, kurā gribas atgriezties atkal un atkal.

Restorānā „Azerbaidžāna” Jūs izjutīsiet valsts nacionālo kolorītu un reāli saskarsities ar austrumu viesmīlības garu.
Atnāciet un mēs dalīsimies ar Jums komfortā, un mūsu mājas siltumā.

Restorāns „Azerbaidžāna” – garšīgi kā mājās...

(mēs strādājam katru dienu no 11:00 rītā un līdz pēdējam klientam)